2 lutego 2021

Webinar - Polski system opieki zdrowotnej - wyzwania i szanse

Pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła nie tylko na codzienne życie mieszkańców różnych krajów, ale także na funkcjonujące w nich służby zdrowia, co pokazuje opublikowany przez BFF Banking Group 2. raport na temat opieki zdrowotnej. Przy okazji publikacji raportu BFF Banking Group pragnie zaprosić do szerszej dyskusji podczas debaty online „Polski system opieki zdrowotnej - wyzwania i szanse”. Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2021 r. o godz. 11:00.

Opublikowany przez BFF Banking Group Raport „Challenges to European healthcare systems at a glance. A comparative analysis of 9 EU countries in times of COVID-19” zawiera porównanie 9 systemów opieki zdrowotnej w krajach Unii Europejskiej. Są nimi Chorwacja, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Polska, Portugalia, Słowacja i Włochy.

Publikacja raportu jest elementem wyjścia dla konstruktywnej dyskusji w gronie ekspertów na temat wyzwań, jakie stoją m.in. przed polską służbą zdrowia. Różne punkty widzenia mogą przyczynić się również do wymiany najlepszych praktyk, a także poszukiwania nowych rozwiązań, które mogą poprawić efektywność opieki zdrowotnej.

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w debacie online „Polski system opieki zdrowotnej - wyzwania i szanse”. Wydarzenie odbędzie się 23 lutego 2021 r. o godz. 11:00.

W dyskusji wezmą udział zaproszeni prelegenci:

• Janusz Boniecki, Wiceprezes Polskiej Federacji Szpitali
• Dr Jerzy Gryglewicz, MBA, Ekspert Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia
• Dr Joanna Kopińska, współautorka Raportu, Asystent profesora ekonomii na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie
• Radosław Moks, Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu BFF Banking Group w Polsce
• Agnieszka Szpara, główny ekspert ds. medycznych Związku Przedsiębiorców i Pracodawców 

Moderatorem spotkania będzie dziennikarka Rzeczpospolitej – Karolina Kowalska.

Partnerem wydarzenia jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Patroni medialni wydarzenia to: portale medinwestycje.pl, dlaszpitali.pl, ISBzdrowie.pl oraz Ogólnopolski Przegląd Medyczny

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji. Ilość miejsc ograniczona.
Aby móc uczestniczyć w transmisji online, należy się zarejestrować, klikając w link.

Przeczytaj również: