13 września 2017

Nowa oferta finansowania dla lekarzy

Pożyczka dla lekarzy do 300 000 złotych, na dowolny cel, mogą uzyskać medycy prowadzący działalność gospodarczą dzięki nowej ofercie firmy MEDFinance S.A. Pożyczka MEDLekarz dostępna jest dla lekarzy, lekarzy stomatologów oraz lekarzy weterynarii posiadających uprawnienia zawodowe od minimum 12 miesięcy. 

Oferta pożyczki skierowana jest do lekarzy praktyków prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jej celem jest utworzenie szybkiego i łatwego dostępu do gotówki dla przedstawicieli tej grupy zawodowej. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu lekarza od minimum roku oraz prowadzenie działalności gospodarczej. 

MEDFinance od lat specjalizuje się w rozwiązaniach finansowych dla sektora medycznego. Wspieraliśmy m.in. wielomilionowe inwestycje szpitali publicznych, klinik prywatnych, a także start-upy rozwijające się na rynku ochrony zdrowia. Teraz oferujemy również rozwiązanie dla klientów indywidulanych, którzy poszukują dodatkowych środków. Podobnie, jak dotychczas, również teraz nasze finansowanie jest wygodne i dopasowanego do indywidualnych potrzeb naszego klienta– wyjaśnia Marcin Truszkowski, dyrektor rynku w segmencie MEDLekarz.  

W ramach MEDlekarza firma MEDFinance udziela pożyczek dla lekarzy w wysokości nawet 300 000 zł w najmniej skomplikowanych i przyjaznym procesie na rynku. Dzięki niemu nasi klienci nie tracą czasu na formalności i mogą skupić się na swojej pracy.

Przyznane środki mogą być wykorzystane na dowolny cel, w tym również konsolidację innych, wcześniejszych kredytów czy pożyczek. Warto zaznaczyć, że prowizja oraz suma odsetek mogą być rozliczone jako koszty uzyskania przychodu.  

Moim zdaniem, olbrzymią zaletą naszej oferty jest brak dodatkowych opłat, wymaganego ubezpieczenia czy np. przymusowego skorzystania z innych produktów, co jest powszechną praktyką konkurujących z nami banków. Dla klienta są one dużym i niestety ukrytym kosztem oferty. Sama umowa jest zrozumiała i napisana jednoznacznym językiem, co pozwala naszym klientom czuć się komfortowo i bezpiecznie. Jako członek międzynarodowej grupy bankowej BFF ogromną wagę przywiązujemy do tworzenia przejrzystych, atrakcyjnych i odpowiadających najwyższym standardom rozwiązań – stwierdza Marcin Truszkowski.    

MEDFinance to jeden z liderów rynku usług finansowych dla sektora medycznego. Specjalizuje się w finansowaniu inwestycji medycznych w postaci leasingu, pożyczek oraz zakupów ratalnych. 

Przeczytaj również: