3 listopada 2021

Zobacz bezpłatny ebook z ekspercką wiedzą

Czym różnią się stare i nowe przepisy ustawy prawo zamówień publicznych? Jak należy poprawnie przeprowadzić procedurę o udzielenie zamówienia? W jaki sposób należy podpisywać weksel? Jakie zmiany w zakresie funkcjonowania weksla w obrocie prawnym w kontraktach publicznych przewiduje ustawodawca? Na te i inne pytania odpowiada ebook: „Zadania samorządów a ustawodawstwo. Analiza ustaw i zmian przepisów oczami ekspertów”. Pobierz ekspercki materiał i rozwiej swoje wątpliwości. 

Aby zapoznać się z przygotowanymi materiałami wystarczy odwiedzić Ebook_Zadania sektora publicznego a ustawodawstwo (bff.com) i zapisać się na bezpłatnego ebooka.

Głównym punktem przygotowanych treści są modyfikacje prawne ustanowione w ostatnim czasie. W ebooku nie zabraknie wskazówek, jak należy przeprowadzić procedurę o udzielenie zamówienia publicznego w nowym reżimie prawnym oraz rad, w jaki sposób poprawnie i bezpiecznie podpisać weksel. 

W sekcji dotyczącej prawa zamówień publicznych ekspertka z tej dziedziny omawia m.in. tematykę komunikacji elektronicznej, nowe zasady obliczania terminów o udzielenie zamówienia publicznego, czy kwestię wykluczenia wykonawcy i funkcjonującą w polskim prawie instytucję „self-cleaningu”.

Część poświęcona prawu wekslowemu rozpoczyna się od omówienia krok po kroku procesu składania weksla. W tym fragmencie ekspert prezentuje również wskazówki dotyczące prawidłowego oraz bezpiecznego wypełniania dokumentacji tego typu. Także część dotycząca weksla porusza tematykę wprowadzanych i proponowanych zmian prawnych, które mogą okazać się interesujące dla podmiotów działających w sektorze publicznym.

Zapoznaj się ze zmianami już dziś. Materiał jest dostępny do pobrania na stronie: https://zadania-sektora-publicznego-ebook.bff.com/ 

 

Przeczytaj również: