Pożyczka dla lekarzy - do 350 000 PLN

Pożyczka dla lekarzy prowadzących własną działalność gospodarczą i wspólników spółek cywilnych

 • Okres spłaty do 84 miesięcy – spłata pożyczki może zostać rozłożona nawet na 7 lat, co pozwala na ustalenie wysokości raty dostosowanej do kondycji finansowej
 • Możliwość wcześniejszej spłaty – pożyczkobiorca ma możliwość wcześniejszego uregulowania zobowiązania
 • Faktura Vat na wartość prowizji – prowizja i wartość odsetek są kosztem uzyskania przychodu, co pozwala na ich rozliczenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej
 • Prowizja i koszt odsetek jest kosztem uzyskania przychodu – możliwość zaciągnięcia pożyczki w wysokości do 50 000 zł dla osób prowadzących działalność krócej niż pół roku

Pożyczka dla Lekarzy
- na dowolny cel

Szybko i bezpiecznie. Bez zbędnych formalności.

Jak uzyskać pożyczkę dla lekarzy w BFF MEDFinance?

Potrzebujesz pożyczki na dowolny cel? Nasze finansowanie jest wygodne i dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

1. Skontaktuj się z doradcą

2. Złóż wniosek

3. Poznaj warunki

4. Podpisz umowę

Złóż wniosek

Pożyczka na dowolny cel

Z oferty pożyczki mogą skorzystać lekarze, lekarze dentyści oraz weterynarze prowadzący własną działalność gospodarczą lub będący wspólnikami spółek cywilnych, bez względu na specjalizację i staż zawodowy. Finansowanie udzielone w ramach umowy może być wykorzystane na dowolny cel związany z działalnością firmy, np. zakup sprzętu medycznego, samochodu służbowego, wyposażenie gabinetu lekarskiego czy też remont. Pożyczka może też posłużyć do zrefinansowania lub konsolidacji innych zobowiązań. Zalety tej pożyczki to:

 • Szybka
  i wygodna forma pożyczki
 • Minimum formalności
 • Brak dodatkowych opłat, ubezpieczeń i usług

Formalności związane z uzyskaniem pożyczki ograniczone są do minimum. Nie są potrzebne zaświadczenia z US czy ZUS.

Darmowe porady eksperta

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących oferty? Masz pytania lub potrzebujesz porady naszego eksperta? Napisz do nas i uzyskaj pomoc w kilka minut.

Tematy, które mogą Cię zainteresować:

 • Czy warto spłacić już zaciągnięte kredyty nowym zobowiązaniem?
 • Zaciągasz pożyczkę? Sprawdź, jakich dokumentów będziesz potrzebować - Dowód osobisty to podstawa, ale jeśli chcesz szybko uzyskać dodatkową gotówkę, dowiedz się, jakich dokumentów może oczekiwać pożyczkodawca.

Skonsultuj się

z doradcą

Dlaczego warto skorzystać z oferty BFF MEDFinance

Blisko 10 lat działamy aktywnie w sektorze ochrony zdrowia. BFF MEDFinance finansuje inwestycje w służbie zdrowia w Polsce. Spółka BFF MEDFinance należy do międzynarodowej grupy bankowej BFF.

Wspólnie z BFF Bank S.p.A tworzymy jedną z największych i najszybciej rozwijających się instytucji, dostarczających rozwiązania dla sektora publicznego i opieki zdrowotnej w Europie.